top of page

Geldiğimde çok kaygılı bir halim vardı. Hayatımı yönetmekte zorlanıyordum. Dilara Hanım'la başladığım terapi sürecinde çoğu şeyi geride bıraktım. Bence kendinize dair yapacağınız en büyük iyilik terapi. Ertelemeyin.

G. D.

Çok zorlansamda iyiki başladım. Bazen bırakmayı düşündüm ama beni zorlamadan sabırla yanımda oldu. Herşeyden önce psikoloğunuzu doğru seçin.

Y. Ö.

Terapi hakkında hiçbir şey bilmiyordum. Bir arkadaşım yönlendirdi. Tanışma görüşmesi sonrasında kararımı verdim. En azından 15 dakikalık o görüşmeyi yapın.

Ö. İ.

Psikolog olarak çalıştığınız süre boyunca bana destek olmanız gerçekten değerliydi. Sizinle konuşmak, duygusal zorluklarımı anlamamı sağladı.

Ö. K.

Siz, benim için sadece bir psikolog değil, aynı zamanda bir rehber oldunuz. Yaşadığım kriz anlarında bile bana yardımcı oldunuz

A. Y.

Danışmanlık seanslarımız benim için gerçek bir dönüm noktasıydı. Kendimi daha iyi tanımamı ve içsel gücümü keşfetmemi sağladınız. Emeğiniz için teşekkür ederim.

Z. G.

Terapiye başlama kararı benim için oldukça zorluydu. Psikolojik zorluklarımı paylaşma konusundaki çekincelerimi yenmemi sağladınız. Sizinle konuşmak, beni rahatlattı ve daha iyi hissettirdi.

T. G.

Yorum bırak...

Yorum bırakmak için aşağıya yazabilirsiniz.

Yorumunuz için teşekkürler!

bottom of page